Vítejte v největším internetovém obchodě pro Vaše nehty - www.modelaznehtu.cz.


Produkty
www.modelaznehtu.cz je výhradním distributorem značek CND, FOOTLOGIX, DAYLIGHT, PROMED, NUBAR, NSI, CUCCIO, CHINA GLAZE a dalších. Veškeré produkty, které zde najdete splňují kompletní legislativní podmínky (atesty, prohlášení o shodě, sdružené plnění povinností zpětného odběru a využití odpadu z obalů) pro prodej v ČR.

Ceny
Ceny zboží jsou maximálně ve výši doporučených cen jednotlivých zástupců značek, většinou však nižší. Navíc jsou některé produkty sdruženy do tzv. „VÝHODNÝCH SAD“, kde je cenové zvýhodnění ještě razantnější.

Způsob doručení
Většinu zboží zasíláme prostřednictvím České pošty jako obchodní balík. Po Praze zasíláme zboží také kurýrní službou. Dodací adresu můžete navíc u každé objednávky změnit. (viz. Sekce „Jak nakupovat“)

Balení zboží
Po několikaletých zkušenostech zasílání zboží poštovními, spedičními a kurýrními službami, nemusíte mít obavu i o tak křehké věci, jako jsou např. UV lampy. Veškeré zásilky jsou nadstandardně zabaleny , samozřejmostí je pojištění.

Dvojí kontrola Vašich objednávek
Každá objednávka je věcně kontrolována a pokud se vyskytne nějaká pochybnost je klientce zavoláno a celá objednávka telefonicky upřesněna. Samozřejmostí je automatické potvrzení objednávky na Váš mail ihned po objednání.

Termíny dodání
Většinu objednávek odesíláme v den objednávky nebo následující pracovní den. Protože je v nabídce přes 10000 položek , může se stát, že některé objednávky budou vyřízeny do 7 kalendářních dnů.

Co to jsou NAIL BODY?
Jde o věrnostní program, každé zboží je „oceněno“ určitým počtem nail bodů, které při Vašich objednávkách sčítají. Nail body můžete vyměnit za dárečky, nebo zajímavé služby.

Dotazy a připomínky
Případné dotazy a připomínky můžete psát na email obchod@modelaznehtu.cz, nebo volat na HELP LINKU: 800 833 833 (Po-Pá 9:00 - 18:00).

Budeme se těšit na Vaše objednávky
www.modelaznehtu.cz

Provozovatel:
European Beauty Distribution, a.s.
Türkova 828, objekt C
141 00 Praha 4
IČ: 28395981
DIČ: CZ28395981
tel. (centrála): +420 222 744 000 (Po-Pá 9:00 - 18:00)
tel. (help linka): +420 800 833 833 (Po-Pá 9:00 - 18:00)
email: obchod@modelaznehtu.cz
web: www.modelaznehtu.cz
Společnost je zapsaná v OR vedeném u Městského soudu v Praze v oddíle B, vložka 14299

Adresa pro osobní odběry:
Türkova 828, objekt C
149 00 Praha 4
otevírací doba:

Vyhledávání

produkt znacka kod
Země doručení a měna
Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomněla jste heslo? Klikněte zde, pošleme Vám jej na Email.
Nákupní košík
Kód: ks:
Kosik je prazdny
   
   
Dopravci
Přidat do oblíbených partner projektu:
UPOZORNĚNÍ: Veškerý obsah tohoto serveru je chráněn dle autorského zákona a zákona o ochranných známkách. Texty, fotografie a jiná díla na tomto serveru jsou chráněny každé zvlášť i jako celek a jejich kopírování, nebo další šíření jakýmkoliv způsobem je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno. Některé fotografie na tomto serveru mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení při neoprávěném použití.