CND™ PLEXIGEL - STAVEBNÍ SADA 3x CND™ PLEXIGEL + CND™LED LAMPA <<< Zpět na přehled
Tento produkt je určen pouze pro profesionálky. Pro návod jak se registrovat jako profesionálka klikněte >>> ZDE >>>
Výrobce CND
Kód 228510006
Zobrazit ve větším rozlišení.
Popis produktu

Sada obsahuje:
CND™ PLEXIGEL BONDER 0.5oz (15ml) - podkladová vrstva k systému CND™ PLEXIGEL     
CND™ PLEXIGEL BUILDER 0.5oz (15ml) - stavební gel pro modelaci přímo štětcem z lahvičky
CND™ PLEXIGEL PROTECTOR TOP COAT 0.5oz (15ml) - ochranná vrchní vrstva k systému CND™ PLEXIGEL
NEW CND LED LAMP - nová ergonomická LED lampa

 

 

PŘEDSTAVUJEME CND™ PLEXIGEL, VYLEPŠENÝ GELOVÝ SYSTÉM PRO BEZCHYBNĚ VYPADAJÍCÍ NEHTY. MODELACE PŘÍMO ŠTĚTCEM Z LAHVIČKY!
Fill it. Fix it. Shape it. Build it.

 

Společnost CND, světový lídr v profesionálních nehtových produktech a službách, představuje nové prémiové řešení pro zdokonalení nehtů, unikátní gelový systém, CND™ PLEXIGEL. Po představení CND™ SHELLAC™, profesionální gel lakové služby, která byla revolucí v nehtovém průmyslu v roce 2010, přichází značka CND s unikátním gelovým systémem „ALL-IN-ONE“.

 

Existuje mnoho problémů, kterým zákaznice čelí. Pokud jde o vzhled nehtů, mezi nejčastější problémy patří ulomené, natržené, odštípnuté nebo ploché nehty. Častokrát je potřeba opravit pouze jeden, dva nehty. Co může být pro zákaznici víc frustrující než ulomený nehet a pocit, že musí všechny zkrátit a nastavit modelací? Nyní, se CND™ PLEXIGEL, už nemusí! Běžné problémy s nehty lze řešit s lehkostí.

 

Žádná zdlouhavá modelace.

Žádné kelímky s gely.

Žádné mísení materiálu.

Žádný nepořádek.

 

Technologie PLEXIGEL je navržena pro všestranné a pohodlné řešení na jakýkoliv problém s nehty. CND™ PLEXIGEL poskytuje 3+ týdny nošení s pevností a délkou za minimální čas strávený v salonu. Opravte natržený, odštípnutý nebo ulomený nehet pomocí flexibilního a odolného CND™ PLEXIGEL, který současně chrání přírodní nehet. Čistý a jednoduchý systém štětečku v lahvičce nevyžaduje žádné míchání ani máčení. Přímo tímto štětečkem a díky samonivelační schopnosti materiálu poskytnete hladkou a přesnou aplikaci. Podpořen vědou hluboce zakořeněnou ve zdraví nehtů.  CND™ PLEXIGEL je formulován tak, aby vytvaroval, modeloval a chránil nehty bez poškození*. Nechte nehty dokonale čiré nebo dokončete vzhled s vaší oblíbenou barvou CND!

 

 

 

  

                           

 

 

 

Distributor pro ČR a SK: European Beauty Distribution a.s., Türkova 828, 149 00 Praha, ČR. 

 

 

 

Vyhledávání

produkt znacka kod
Země doručení a měna
Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomněla jste heslo? Klikněte zde, pošleme Vám jej na Email.
Nákupní košík
Kód: ks:
Kosik je prazdny
   
   
Dopravci
Přidat do oblíbených partner projektu:
UPOZORNĚNÍ: Veškerý obsah tohoto serveru je chráněn dle autorského zákona a zákona o ochranných známkách. Texty, fotografie a jiná díla na tomto serveru jsou chráněny každé zvlášť i jako celek a jejich kopírování, nebo další šíření jakýmkoliv způsobem je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno. Některé fotografie na tomto serveru mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení při neoprávěném použití.