FOOT-tech Exfoliating Scrub 1 l <<< Zpět na přehled

AKCE: 1+1 ZDARMA - Platinum

Platí do:
16.06.2024
nebo do vyprodání zásob.

Všechny produkty v této akci naleznete >>> ZDE >>>

Tento produkt je určen pouze pro profesionálky. Pro návod jak se registrovat jako profesionálka klikněte >>> ZDE >>>
Výrobce Platinum
Kód 159340041
Zobrazit ve větším rozlišení.
Popis produktu

 

 

Představujeme novou kompletní řadu pro expresní pedikúru

 

 

Platinum FOOT-tech

 

 

S našimi profesionálními produkty svým klientům nabídnete
luxusní wellness zážitek a kompletní péči o chodidla do 20 minut!

 

 

 

Expresní salonní pedikúra FOOT-tech

 1. krok – Lázeň
  Přidejte dvě pumpičky FOOT-tech Express Foot Soak do 3 až 5 litrů teplé vody. Nohy nechte v lázni 3 minuty. Vyjměte nohy z lázně a jemně, ale důkladně osušte.
 2. krok – Změkčení pokožky
  Aplikujte FOOT-tech Express Callus Softener na celá chodidla včetně okolí nehtů ze vzdálenosti 10 cm. Na mozoly a silně zrohovatělou pokožku můžete aplikovat větší množství přípravku. Profesionálním celonerezovým pilníkem FOOT-tech Pedicure File odstraňte odumřelou kůži. Tento krok opakujte, dokud nedocílíte požadovaného odstranění zrohovatělé pokožky.
 3. krok – Peeling
  Do dlaně naneste malé množství FOOT-tech Exfoliating Scrub a krouživými pohyby aplikujte na chodidla a nohy. Můžete přidat trochu vody pro vytvoření žádoucí emulze a lepší kluznost. Peeling opláchněte vodou nebo otřete vlhkou žínkou a nohy osušte.
 4. krok – Masáž
  Na každou nohu použijte 2 až 3 pumpičky masážní emulze FOOT-tech Massage Lotion. Masírujte dokud se přípravek zcela nevstřebá. Doporučené množství poskytuje dostatečnou kluznost pro masáž trvající 5 minut. Pro delší masáž použijte větší množství přípravku. Pokud chcete pedikúru zakončit bez masáže, postačí aplikace jedné pumpičky.

 

Vyhledávání

produkt znacka kod
Země doručení a měna
Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomněla jste heslo? Klikněte zde, pošleme Vám jej na Email.
Nákupní košík
Kód: ks:
Kosik je prazdny
   
   
Dopravci
Přidat do oblíbených partner projektu:
UPOZORNĚNÍ: Veškerý obsah tohoto serveru je chráněn dle autorského zákona a zákona o ochranných známkách. Texty, fotografie a jiná díla na tomto serveru jsou chráněny každé zvlášť i jako celek a jejich kopírování, nebo další šíření jakýmkoliv způsobem je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno. Některé fotografie na tomto serveru mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení při neoprávěném použití.