831 - Extra Quality Dry Color Gel - MANDARINE ORANGE, 5g (bezvýpotkový barevný gel - ideální pro nai <<< Zpět na přehled
Výrobce EBD
Kód 206220252
Běžná cena 190,- Kč
Vaše sleva 25,- Kč
Vaše cena 165,- Kč
Body 23
Sklad (internet) Vyprodáno
Sklad prodejny
(osobní odběr)
Praha Chodov0ks
Zobrazit ve větším rozlišení.
Popis produktu

 

Barevné bezvýpotkové gely jsou špičkové jednofázové UV gely obsahující pigmenty pro vytvoření dlouhodobého barevného efektu na nehtech. Gely jsou samonivelační a flexibilní, díky nimž je práce s nimi velice jednoduchá. Aplikují se v jedné slabé vrstvě. Nevytvářejí disperzní výpotek. Vhodný pro malování barevnými gely, nail art.

 

Doporučení: Po vytvzení barevného gelu jemně zmatněte povrch pomocí pěnového pilníku či bloku a následně pokračujte aplikací vrchního výpotkového gelu. Při nail artu na větší plochu nehtu doporučujeme barevné gely zafixovat tenkou vrstvou stavebního gelu.

 

Doba polymerizace:

UV lampa (36Watt): 120 sekund

LED lampa: 30 sekund

CCFL lampa: 60 sekund

 


 

Návod k použití: Na zboušený a očištěný vymodelovaný nehet naneste v tenké vrstvě barevný gel směrem od nehtové kůžičky k volnému okraji nehtu či do požadovaného tvaru (např. smile line nebo nail art). Polymerizujte v UV lampě po dobu 120 sekund nebo v LED lampě po dobu 30 sekund nebo v CCFL lampě po dobu 60 sekund. Naneste vrchní UV gel dle návodu.Zvláštní upozornění: Jen pro profesionální použití. Pozorně čtěte informaci o použití.

Vyhledávání

produkt znacka kod
Země doručení a měna
Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomněla jste heslo? Klikněte zde, pošleme Vám jej na Email.
Nákupní košík
Kód: ks:
Kosik je prazdny
   
   
Dopravci
Přidat do oblíbených partner projektu:
UPOZORNĚNÍ: Veškerý obsah tohoto serveru je chráněn dle autorského zákona a zákona o ochranných známkách. Texty, fotografie a jiná díla na tomto serveru jsou chráněny každé zvlášť i jako celek a jejich kopírování, nebo další šíření jakýmkoliv způsobem je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno. Některé fotografie na tomto serveru mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení při neoprávěném použití.