GLAZE TOP PLUS - bezvýpotkový, pružný - 15ml <<< Zpět na přehled
Výrobce EBD
Kód 206210019
Vaše cena 375,- Kč
Body 0
Sklad (internet) Vyprodáno
Sklad prodejny
(osobní odběr)
Praha Chodov0ks
Zobrazit ve větším rozlišení.
Popis produktu

 

 GLAZE TOP PLUS

  - vrchní bezvýpotkový UV gel 

 

Extra lesklý vrchní UV gel vhodný na různé materiály, barevné UV gely i gellaky. Oproti starším typům je výrazně pružnější. Bezvýtpotkový -  po vytvrzení není potřeba stírat lepkavý výpotek. Střední viskozita pro snadnou aplikaci. Odolný vůči rozpouštědlům.  Nehtům dodává  brilantní lesk.

 

 

Použití přes:

      • UV gely stavební

      • UV gely barevné

      • Akryl

      • Gel-laky

      • Zalešťované pigmenty

 

 

Polymerizace:

• UV lampa:  2 minuty

• LED lampa: 60 sekund

• CCFL lampa: 90 sekund

 

 

Návod k použití:

Pomocí pilníku upravte modelované nehty do požadovaného tvaru a délky. Nehet zbavte prachu. Naneste tenkou vrstvu Glaze Top PLUS UV gel na nehty ve směru od nehtové kůžičky až po volný okraj. Vytvrďte v lampě. 

 

 

 

Odstranění: Bruskou či pilníkem odstraňte vrstvu přípravku z povrchu nehtu.

 

 

Upozornění: Nepoužívejte na přírodní nehty. Nanášejte s opatrností tak, abyste se nedotkli nehtové kůžičky. Může způsobit alergickou reakci. Přípravek je extrémně citlivý na světlo, nevystavujte světlu nebo nadměrnému teplu. Používejte pouze dle návodu k použití. Nehořlavý. Při použití přes bílou francii je možné po vytvrzení lehké zažloutnutí.

 

Ingredience: Di-HEMA trimethylhexyl dicarbamate, Tetrahydrofurfuryl methacrylate, Trimethylbenzoyl diphenylphosphine oxide, PEG/PPG-27/27 dimethicone, Bis(t-butyl benzoxazolyl) thiophene p-hydroxyanisole, Hydroquinone, Violet 2/CI 6072


Spotřebujte nejlépe do: 12 měsíců od otevření.

 

Vyhledávání

produkt znacka kod
Země doručení a měna
Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomněla jste heslo? Klikněte zde, pošleme Vám jej na Email.
Nákupní košík
Kód: ks:
Kosik je prazdny
   
   
Dopravci
Přidat do oblíbených partner projektu:
UPOZORNĚNÍ: Veškerý obsah tohoto serveru je chráněn dle autorského zákona a zákona o ochranných známkách. Texty, fotografie a jiná díla na tomto serveru jsou chráněny každé zvlášť i jako celek a jejich kopírování, nebo další šíření jakýmkoliv způsobem je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno. Některé fotografie na tomto serveru mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení při neoprávěném použití.