UpTo X Extended Nail Polish - FINE NUDE 9ml - 10 denní lak na nehty (05) <<< Zpět na přehled
Výrobce EBD
Kód 207140031
Vaše cena 125,- Kč
Body 18
Sklad (internet) Vyprodáno
Sklad prodejny
(osobní odběr)
Praha Chodov0ks
Zobrazit ve větším rozlišení.
Popis produktu

UpTo X Extended Nail Polish - FINE NUDE 9ml - 10 denní lak na nehty (05)

 

Značka EBD přichází jako první česká značka s absolutní novinkou letošního roku: uceleným systém tzv. hybridního laku s prodlouženou výdrží, který není třeba vytvrzovat v UV/LED lampě. Vyberte si z více jak 30 oblíbených odstínů a chlubte se po dobu až deseti dnů dokonale upravenými nehty tak, jako byste si je právě nalakovali.

 

 

Nechte působit magickou sílu slunce

Zcela nová a unikátní technologie spojuje makromolekuly barevného laku s působením fotoiniciátorů obsažených ve vrchním laku. Vzniká tak pevný, trvanlivý a vysoce lesklý film, který získá svou odolnost působením denního světla. K vytvrzení tedy nepotřebujete žádnou UV nebo LED lampu.

 

Snadná aplikace s výsledkem jako od profesionálů

Aplikace desetidenního laku je stejně snadná jako aplikace klasického laku a zvládne ji tak opravdu každý. Nehet není třeba pro aplikaci nijak upravovat, zmatňovat, ani použít podkladový lak.

Upravte délku a tvar nehtu pomocí pilníku na přírodní nehty a důkladně očistěte od prachu. Odmastěte nehty pomocí přípravků EBD Prep nebo EBD Cleanser a aplikujte vrstvu laku Vámi zvoleného odstínu. Nechte důkladně zaschnout a naneste druhou vrstvu laku Vámi zvoleného odstínu. Nechte důkladně zaschnout. Aplikujte vrchní lak EBD UpTo X Top Coat v jedné vrstvě a nechte důkladně zaschnout. Ošetřete nehtovou kůžičku olejíčkem. 

 

5-FREE - zdraví především

Produkt je bezpečný a šetrný k přírodním nehtům a bez obav jej mohou použít i alergici nebo těhotné ženy. Na rozdíl od některých jiných topů UpTo X neobsahuje škodlivé, nešetrné a dráždivé pryskyřice. A i když systém nepoužívá podkladový lak, nezabarvuje nehet.

 

Neobsahuje:

- formaldehydovou pryskyřici

- formaldehyd

- toluen

- dibutylftalát

- kafr

 

UpTo X je nový a průlomový systém, který spojuje jednoduchost aplikace běžného laku s vyšší odolností proti poškrábání, dlouhotrvajícím vysokým leskem a delší trvanlivostí profesionálních lakovacích systémů. Je bezpečný a šetrný k nehtům. To ocení především moderní aktivní ženy, které chtějí mít dlouho upravené a krásné nehty. Výrobek nebyl testován na zvířatech.

 

Ingredients:

Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Isopropyl Alcohol, CI77491, MICA, Stearalkonium Bentonite, Styrene/Acrylates Copolymer, Benzophenone-1, Silica, Diacetone Alcohol, Hydroxyethyl Acrylate/IPDI/PPG-115 Glyceryl Ether Copolymer, CI77000, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Phosphoric Acid, CI77499

 

 

Upozornění:

Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit ospalost nebo závratě. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Proveďte preventivní opatření proti výbojům statické elektřiny. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

 

 

Barvy

 
Vyhledávání

produkt znacka kod
Země doručení a měna
Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomněla jste heslo? Klikněte zde, pošleme Vám jej na Email.
Nákupní košík
Kód: ks:
Kosik je prazdny
   
   
Dopravci
Přidat do oblíbených partner projektu:
UPOZORNĚNÍ: Veškerý obsah tohoto serveru je chráněn dle autorského zákona a zákona o ochranných známkách. Texty, fotografie a jiná díla na tomto serveru jsou chráněny každé zvlášť i jako celek a jejich kopírování, nebo další šíření jakýmkoliv způsobem je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno. Některé fotografie na tomto serveru mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení při neoprávěném použití.