Footlogix Professional Callus Softener (18) - změkčovač mozolů, 180 ml (6.1 fl oz.) <<< Zpět na přehled
Tento produkt je určen pouze pro profesionálky. Pro návod jak se registrovat jako profesionálka klikněte >>> ZDE >>>
Výrobce Footlogix
Kód 246160021
Zobrazit ve větším rozlišení.
Popis produktu

FOOTLOGIX CALLUS SOFTENER

 

Změkčovač mozolů. Produkt určený pro profesionální použití, poskytuje okamžité a účinné ošetření pro změkčování mozolů, nehtů a nehtových kůžiček, suché keratinizované pokožky, hyperkeratózu a praskliny. Toto neagresivní složení je vhodné pro diabetiky. Po použití není potřeba pokožku oplachovat vodou. Zkracuje čas pedikúry. Sprejový aplikátor umožňuje hygienickou aplikaci. Bezpečné pro všechny typy pleti. Dermatologicky testováno.

 

Účinné látky:

Allantoin má regenerační a zjemňující účinky. Urychluje hojení a podporuje tvorbu zdravé tkáně.

Aloe Pravá hydratuje, regeneruje, tonizuje, má protizánětlivé a protibakteriální účinky. 

Glycerin hloubkově hydratuje, vytváří přirozenou rovnováhu, regeneruje a zvláčňuje pokožku. 

Cholesterol napomáhá při stavbě buněk a membrán, reguluje tuk, tvorbu hormunů a vitamínu D. 

Koenzym Q10 zbavuje buňky volných radikálů a má omlazující efekt.

Kyselina linolová působí jako antioxidant. 

Lecithin podporuje kvalitu pokožky.

Slunečnice roční je známá svými protikslerotickými a protizánětlivými účinky. Zmírňuje pocení.

Urea 18 % změkčuje a pokožku a napomáhá tak k jejímu odstranění pomocí pilníku.

Vitamín E zajišťuje stabilitu buněčné membrány a je významným antioxidantem.

 

Použití:

Aplikujte Footlogix Callus Softener okolo nehtů a na nehtovou kůžičku. Nastříkejte sprej na chodidla a ve větším množství aplikujte na mozoly a suchou pokožku. Nechte působit 2–3 minuty. Během vstřebávání produktu upravte délku nehtů a ošetřete nehtové kůžičky. Lehce stříkněte a nechte krátce vstřebat. Jakmile přestane být pokožka vlhká a je na dotek pouze lepkavá, použijte pedikúrní pilník pro odstranění suché pokožky a mozolů. Změkčovač není nutné oplachovat.

 

Uvedeno na etiketě:

CZ – Změkčovač mozolů. Produkt určený pro profesionální použití, poskytuje okamžité a účinné ošetření pro změkčování mozolů, nehtů a nehtových kůžiček, suché keratinizované pokožky, hyperkeratózu a praskliny. Toto neagresivní složení je vhodné pro diabetiky. Po použití není potřeba pokožku oplachovat vodou. Zkracuje čas pedikúry. Sprejový aplikátor umožňuje hygienickou aplikaci. Bezpečné pro všechny typy pleti. Dermatologicky testováno. 

Pokyny k použití: Aplikujte Footlogix Callus Softener okolo nehtů a na nehtovou kůžičku. Nastříkejte sprej na chodidla a ve větším množství aplikujte na mozoly a suchou pokožku. Nechte působit 2–3 minuty. Během vstřebávání produktu upravte délku nehtů a ošetřete nehtové kůžičky. Opět naneste lehkou vrstvu Callus Softener na chodidla a mozoly. Nechte krátce vstřebat. Jakmile přestane být pokožka vlhká a je pouze na dotek lepkavá, použijte pedikúrní pilník pro odstranění suché pokožky a mozolů. Změkčovač není nutné oplachovat, následně pokračujte hydratací pro dlouhodobé účinky. 

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Obal vyhazujte do recyklovaného odpadu jen, když je úplně prázdný. Jen pro vnější použití.

SK - ihneď a efektívne zmäkčuje pokožku pred odstránením a zlepšuje štruktúru suchej pokožky. Skracuje čas pedikúry. Sprejový aplikátor umožňuje hygienickú aplikáciu. Bezpečný pre všetky typy pleti. Dermatologicky testované. 

Pokyny na použitie: Aplikujte Footlogix Callus Softener okolo nechtov a na nechtovú kožičku. Nastriekajte sprej na chodidlá a vo väčšom množstve aplikujte na mozole a suchú pokožku. Nechajte pôsobiť 2-3 minúty. Počas vstrebávania produktu upravte dĺžku nechtov a ošetrite nechtové kožičky. Opäť naneste ľahkú vrstvu Callus Softener na chodidlá a mozole. Nechajte krátko vstrebať. Akonáhle prestane byť pokožka vlhká a je len na dotyk lepkavá, použite pedikúrny pilník pre odstránenie suchej pokožky a mozoľov. Zmäkčovač nie je nutné oplachovať, následne pokračujte hydratáciou pre dlhodobé účinky. 

Upozornenie: Uchovávať mimo dosahu detí. Obal vyhadzujte do recyklovaného odpadu len, keď je úplne prázdny. Len pre vonkajšie použitie.

 

Distributor pro ČR: European Beauty Distribution a.s., Türkova 828, 149 00 Praha, ČR. 

Distribútor pre SK: European Beauty Distribution SK s.r.o., Račianska 1509/29, 83102 Bratislava, SK. 

Odpovědná osoba v EU: Biorius sprl, Rue de la Croyere 10A, BE-7170 MANAGE 

Spotřebuje nejlépe do: uvedeno na obalu. / Spotrebujte najlepšie do: Uvedené na obale.

 

Vyrobeno / Vyrobené v Kanadě.

Vyhledávání

produkt znacka kod
Země doručení a měna
Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomněla jste heslo? Klikněte zde, pošleme Vám jej na Email.
Nákupní košík
Kód: ks:
Kosik je prazdny
   
   
Dopravci
Přidat do oblíbených partner projektu:
UPOZORNĚNÍ: Veškerý obsah tohoto serveru je chráněn dle autorského zákona a zákona o ochranných známkách. Texty, fotografie a jiná díla na tomto serveru jsou chráněny každé zvlášť i jako celek a jejich kopírování, nebo další šíření jakýmkoliv způsobem je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno. Některé fotografie na tomto serveru mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení při neoprávěném použití.