Důležité informace k zasílání zboží na Slovensko:

I. Doprava

Zboží zasíláme na dobírku společností DHL. Balík je důkladně zabalen, všechno zboží je chráněno jak proti rozbití, tak proti "špatnému zacházení".

II. Termín dodání

Vaši objednanou zásilku můžete očekávat max. do 10-ti prac. dní od objednání. V případě prodloužení této lhůty (např. objednávkové zboží) budete informována mailem, nebo telefonicky.

III. Ceny

Pro zaslání na Slovensko je používán aktuální ceník pro SR / EUR. Zásilku hradíte v EUR. Zásilky jsou fakturovány se slovenským DIČ a aktuální sazbou DPH platnou pro Slovenskou republiku.

IV. Poštovné a balné

Poštovné a balné na Slovensko je 8,- Eur. Tento poplatek NENÍ ÚČTOVÁN při objednávkách přesahujících 5.000,- Kč. Poplatek zahrnuje veškeré zvýšené náklady, včetně pojištění, při zasílání zboží na Slovensko

V. Dotazy a připomínky

Případné dotazy a připomínky můžete psát na email obchod@modelaznehtu.cz, nebo volat na tel.: +420 222 744 000 (Po-Pá 9:00 - 18:00).

Budeme se těšit na Vaše objednávky.

www.modelaznehtu.cz

 

 

 

 

Vyhledávání

produkt znacka kod
Země doručení a měna
Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomněla jste heslo? Klikněte zde, pošleme Vám jej na Email.
Nákupní košík
Kód: ks:
Kosik je prazdny
   
   
Dopravci
Přidat do oblíbených partner projektu:
UPOZORNĚNÍ: Veškerý obsah tohoto serveru je chráněn dle autorského zákona a zákona o ochranných známkách. Texty, fotografie a jiná díla na tomto serveru jsou chráněny každé zvlášť i jako celek a jejich kopírování, nebo další šíření jakýmkoliv způsobem je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno. Některé fotografie na tomto serveru mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení při neoprávěném použití.