Smart Nails Card

Pokud u nás nakupujete pravidelně, neměla by Vám uniknout naše Smart Nails Card, která našim věrným zákaznicím přináší mnoho výhod.

Kdo může získat Smart Nails Card

Standardní karta Stříbrná karta Zlatá karta
Registrovaný zákazník Registrovaný zákazník Registrovaný zákazník
IČO IČO
Roční obrat 40.000,- Kč Roční obrat 60.000,- Kč
Alespoň jedno školení / seminář Alespoň jedno školení / seminář
Platnost neomezená Platnost 12 měsíců Platnost 12 měsíců

Jaké přináší výhody

Standardní karta Stříbrná karta Zlatá karta
Sbírání bodů v internetovém obchodě, na prodejnách a na veletrzích. Sbírání bodů v internetovém obchodě, na prodejnách a na veletrzích. Sbírání bodů v internetovém obchodě, na prodejnách a na veletrzích.
Poštovné a balné ZDARMA*
  • Poštovné a balné ZDARMA*
  • Expresní odeslání ZDARMA*
Školení se slevou 20% Školení a semináře se slevou 50%

*Nevztahuje se na akce Víkendovka a 16.narozeniny.


Nejčastější otázky

Kde kartu dostanu?

Standardní kartu vám rádi vystavíme na kterékoli prodejně. Stříbrnou a zlatou kartu vám zašleme doporučeně poštou na vaši dodací adresu.

Platí se za kartu něco?

Ne, vystavení Smart Nails Card je a vždy bude zdarma.

Projevují se výhody karty i na eshopu nebo platí jen na prodejnách?

Ano, váš účet na eshopu je propojen s kartou Smart Nails Card. Proto i na eshopu platí veškeré výhody a sbírání bodů jako s kartou na prodejně.

Kde všude předkládám Smart Nails Card?

Kartu předkládáte na prodejnách modelaznehtu.cz a veletrhu Interbeauty. Nemusíte ji předkládat na výdejním místě v Praze na Chodově, kde se body načítají přes internetový obchod.

Co když kartu ztratím nebo mi ji někdo ukradne?

První duplikát vám rádi vystavíme na prodejně nebo v případě stříbrných a zlatých karet zašleme poštou zdarma. Další duplikáty jsou zpoplatněny poplatkem 30 Kč.

Zapomněla jsem si kartu doma a při nákupu ji nepředložila, načtou se mi body?

Pokud jste na prodejně nahlásila své jméno a registraci, udělají vám naše asistentky na prodejně standardní registrovaný nákup. Tato možnost není povolena na veletrzích.

Na jakých veletrzích platí Smart Nails Card?

Všechny tři typy karet platí na veletrhu Interbeauty Prague na stáncích modelaznehtu.cz, CND, Cuccio, NSI a Platinum.

V internetovém obchodě jsem se nepřihlásila, ale jsem registrována. Lze zpětně načíst body za neregistrovanou objednávku?

Ne, přiřazení bodů z neregistrovaného nákupu k účtu registrovaného zákazníka není možné.

Můžu půjčit kartu kolegyni?

Ano můžete, na faktuře však není možné měnit fakturační údaje a zůstávají stejné. Nelze, aby si kolegyně koupila zboží s vašimi výhodami a na faktuře byly její údaje.

Splňuji požadovaný roční obrat a byla jsem i na školení, ale nemám živnostenský list. Mám nárok na stříbrnou či zlatou Smart Nails Card?

Ne. VIP Smart Nails Card mohou získat pouze zákazníci, kteří jsou u nás registrování jako profesionálové. Tedy ti, kteří doložili živnostenský list z oboru manikúra, pedikúra nebo kosmetické služby či absolvovali rekvalifikační kurz v minimální délce 140 vyučovacích hodin z jednoho z těchto oborů.

Jaké školení nebo seminář musím absolvovat, abych dostala jednu z VIP Smart Nails Card?

Je nutné účastnit se alespoň jednoho ze seminářů a školení zakoupených na eshopu modelaznehtu.cz – modelaznehtu.cz ACADEMY, CND, Cuccio, NSI nebo Platinum.

Od kdy do kdy mi karta platí?

Standardní Smart Nails Card platí po neomezenou dobu. Stříbrná a zlatá karta platí 12 měsíců od data jeho vystavení. To je napsáno v průvodním dopise, který je zasílán společně s kartou. A také v sekci Smart Nails Card na internetovém obchodě, která se zobrazí po přihlášení.

Jak zjistím, jestli mám nárok na stříbrnou nebo zlatou kartu?

Přihlaste se na eshopu ke svému účtu. Vpravo pod kolonkou Přehled nákupů a Osobní údaje naleznete políčko Smart Nails Card, kde se zobrazuje váš roční obrat k danému datu, jestli jste absolvovala školení a do kdy vám platí VIP karta.

Mám dostat stříbrnou/zlatou kartu, ale stále mi žádná nepřišla, kam se mám obrátit?

Můžete se obrátit na naši infolinku +420 800 833 833 nebo emailem na obchod@modelaznehtu.cz.

Vyhledávání

produkt znacka kod
Země doručení a měna
Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomněla jste heslo? Klikněte zde, pošleme Vám jej na Email.
Nákupní košík
Kód: ks:
Kosik je prazdny
   
   
Dopravci
Přidat do oblíbených partner projektu:
UPOZORNĚNÍ: Veškerý obsah tohoto serveru je chráněn dle autorského zákona a zákona o ochranných známkách. Texty, fotografie a jiná díla na tomto serveru jsou chráněny každé zvlášť i jako celek a jejich kopírování, nebo další šíření jakýmkoliv způsobem je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno. Některé fotografie na tomto serveru mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení při neoprávěném použití.