DŮLEŽITÉ INFORMACE
PRO NÁSLEDUJÍCÍ DNY

Pokud jste si nestihli vyzvednout své objednávky na prodejnách, rádi vám objednávky zašleme poštou nebo přepravní službou PPL.

EXPEDICE OBJEDNÁVEK

Vaše objednávky expedujeme prostřednictvím České pošty a PPL bez omezení. V případě změny doručení zásilky nás prosím kontaktujte prostřednictvím emailu obchod@modelaznehtu.cz nebo soukromou zprávou na Facebooku – Messengeru.


OSOBNÍ ODBĚRY

Odběrová místa modelaznehtu.cz jsou do odvolání uzavřena.ŠKOLENÍ

Rušíme prezenční výuku školení na prodejnách modelaznehtu.cz až do odvolání. O nových termínech Vás budeme informovat.


INFORMACE

Pro informace o vašich objednávkách, změnách či rušení objednávek prosím upřednostňujte především elektronickou cestu před telefonickou.
Jsme vám k dispozici na emailové adrese
obchod@modelaznehtu.cz i na Facebooku – Messengeru.

Komunikace s vámi je pro nás klíčová, proto v následujících dnech sledujte především emailovou schránkou (včetně složky SPAM, kam se občas naše emaily zatoulají) a naše facebookové stránky, kde sdílíme veškeré aktuality.V našem obchodě můžete platit bezpečně a pohodlně platebními kartami:

   


Pokud není uvedeno jinak, slevy a akce jsou platné do 1.03. 2020 nebo do vyprodání zásob.
Vyhledávání

produkt znacka kod
Země doručení a měna
Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomněla jste heslo? Klikněte zde, pošleme Vám jej na Email.
Nákupní košík
Kód: ks:
Kosik je prazdny
   
   
Dopravci
Přidat do oblíbených partner projektu:
UPOZORNĚNÍ: Veškerý obsah tohoto serveru je chráněn dle autorského zákona a zákona o ochranných známkách. Texty, fotografie a jiná díla na tomto serveru jsou chráněny každé zvlášť i jako celek a jejich kopírování, nebo další šíření jakýmkoliv způsobem je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno. Některé fotografie na tomto serveru mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení při neoprávěném použití. Kontakt: info@modelaznehtu.cz