294 - SAPPHIRE GLITTER - zářivě modrá s glitry, 5 g <<< Zpět na přehled
Výrobce EBD
Kód 206220288
Běžná cena 135,- Kč
Vaše sleva 10,- Kč
Vaše cena 125,- Kč
Body 16
Sklad (internet) Vyprodáno
Sklad prodejny
(osobní odběr)
Praha Chodov0ks
Zobrazit ve větším rozlišení.
Popis produktu

 

 

Barevné gely jsou špičkové jednofázové UV gely obsahující pigmenty a glitrové částivce pro vytvoření dlouhodobého barevného efektu na nehtech. Gely jsou samonivelační a flexibilní, díky nimž je práce s nimi velice jednoduchá. Aplikují se v jedné až třech slabých vrstvách dle potřeby a požadované sytosti odstínu. Vytvářejí disperzní výpotek. Výpotek se nestírá a následně se pokračuje aplikací vrchní vrstvy gelu.

Doporučení: Nanášejte na vymodelovaný nehet ve dvou slabých vrstvách.

 

 

Doba polymerizace:

UV lampa (36Watt): 120 sekund

CCFL lampa: 60 sekund

 

 

Návod k použití: Na zboušený a očištěný vymodelovaný nehet naneste v tenké vrstvě barevný gel směrem od nehtové kůžičky k volnému okraji nehtu či do požadovaného tvaru (např. smile line). Polymerizujte v UV lampě po dobu 120 sekund nebo v CCFL lampě po dobu 60 sekund. Nestírejte disperzní výpotek a naneste vrchní UV gel dle návodu.

 

 

Zvláštní upozornění: Jen pro profesionální použití. Pozorně čtěte informaci o použití. Je-li potřeba, před použitím gely řádně promíchejte.

 

Vyhledávání

produkt znacka kod
Země doručení a měna
Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomněla jste heslo? Klikněte zde, pošleme Vám jej na Email.
Nákupní košík
Kód: ks:
Kosik je prazdny
   
   
Dopravci
Přidat do oblíbených partner projektu:
UPOZORNĚNÍ: Veškerý obsah tohoto serveru je chráněn dle autorského zákona a zákona o ochranných známkách. Texty, fotografie a jiná díla na tomto serveru jsou chráněny každé zvlášť i jako celek a jejich kopírování, nebo další šíření jakýmkoliv způsobem je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno. Některé fotografie na tomto serveru mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení při neoprávěném použití.